.

.

New
16pcs/многу 13*18mm/18x25mm рачно изработени Mulity Мода Птици Стакло Cabochon Domed Вода Капка Накит Додатоци За Накит

16pcs/многу 13*18mm/18x25mm рачно изработени Mulity Мода Птици Стакло Cabochon Domed Вода Капка Накит Додатоци За Накит

DEN 105.00
DEN 128.16

Стока
Достапно.


Информација За Производот :
Материјал : Стакло
Внатрешна Големина : 13x18mm,18x25mm.
Совети : слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Детали

боја:
13x18mm 20pcs, 18x25mm 16pcs
Регионален Функција:
Јапонија
Материјал:
Камен
Стил:
Јапонија Стил
Тема:
Љубов
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Случајно
Производ Карактеристики:
За Фото Занает Камео
Употреба:
За да се вклопи во празно накит поставување
Обликот:
водена капка форма
Количина:
20pcs,16pcs
Подготви време:
Во рок од 2 дена
Големина:
13*18mm,18*25mm
Е Прилагодена:
Yes
Свеж

Избор на клиенти