.

.

New
Растенија ахат камен granule морски калцедон пејзаж камен декорација руда риба резервоарот 100g/многу

Растенија ахат камен granule морски калцедон пејзаж камен декорација руда риба резервоарот 100g/многу

DEN 652.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Камен
Тема:
Маскота
Материјал:
природни кристал / половина гем
inlaying материјал:
не inlaying
Свеж

Избор на клиенти