.

.

New
2.36 Инчен Убаво Сино Голдстоун Песок, Кристално Реики Исцелување Кварц Чакра Масажа Енергија Дланка Камен Занаети

2.36 Инчен Убаво Сино Голдстоун Песок, Кристално Реики Исцелување Кварц Чакра Масажа Енергија Дланка Камен Занаети

DEN 501.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Фотографиите се само за референца, ќе се слични, бидејќи од природен камен.
Но, Ние Гарантираме Дека Сите Тие Се Со Ист Квалитет.
Стр закуп провери описи за вистинската големина и информации пред наддавање, ви благодариме!
2.36 Инчен Убаво Сино Голдстоун Песок, Кристално Реики Исцелување Кварц Чакра Масажа Енергија Дланка Камен Занаети
Материјал Сина Голдстоун Песок Со Големина Приближно. 60x40x20mm Количина 1 buc
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,
Ве молиме погледнете го детален опис,
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Детали

Бренд Име:
Џин Ши Јуани
Тема:
Спорт
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes
Материјал:
Сина Голдстоун Песок
Состојба:
Нови
Големина:
Approx. 60x40x20 mm
Обликот:
овална
Свеж

Избор на клиенти