.

.

New
2 Природни Зелени Aventurine Черепот Камен Издлабени Чакра Исцелување Реики Фенг Шуи Черепот Декоративни Занаети, Минерали

2 Природни Зелени Aventurine Черепот Камен Издлабени Чакра Исцелување Реики Фенг Шуи Черепот Декоративни Занаети, Минерали

DEN 729.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


2" Природни Зелени Aventurine Черепот Камен Издлабени Чакра Исцелување Реики Фенг Шуи Черепот Декоративни Занаети, Минерали
Затоа што тоа е природен камен, секоја една од нив има свои карактеристики, фотографии се само за референца, ќе добијат сличен бидејќи од природен камен, но ние гарантираме дека сите тие се во sa мене квалитет. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Материјал : Природен Камен Зелена Aventurine
Големина : Прибл.2"
Облик : Камен Човечки Череп
Количина : 1 Pc
Contidion : Нова

Детали

Тема:
Спорт
Бренд Име:
Џин Ши Јуани
Стил:
Религиски
Материјал:
Камен
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes
Материјал:
Природен Камен Зелена Aventurine
Обликот:
Камен Човечки Череп
Големина:
Approx.2
Свеж

Избор на клиенти