.

.

New
136g Природна Градина Кварцен Кристал Поени Прекинат Hairstone Стапче Реики Исцелување Декорација Chorite-Кристали Rutilated Кварцен

136g Природна Градина Кварцен Кристал Поени Прекинат Hairstone Стапче Реики Исцелување Декорација Chorite-Кристали Rutilated

DEN 1680.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.


Големина : 73*44*23mm
Тежина : 136g
Примероци Исцелување Уникатен Дом Украси за Давање Статии Занаети колекција

Детали

Тема:
самовила
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Свеж

Избор на клиенти