.

.

New
57Pcs Кралот на Herkimer Дијамант Кварцен Кристал Поени Примерок

57Pcs Кралот на Herkimer Дијамант Кварцен Кристал Поени Примерок

DEN 8591.52

Стока
Достапно.

Ние ќе се чека за вас.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветно
Море(60days)
ШАЛ(30days. Ти е дозволено да ги чувате вашите предмети за неплатени до 7 дена, така што ќе може да се вклучуваат повеќе елементи во една превозот.
Б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Combimed превозот
Комбинираат Превозот Попуст : (Купи повеќе Спаси повеќе)
(1)2~5 предмети 10% попуст на сите превозот и ракувањето со
(2) 6~10 предмети 15% попуст на сите превозот и ракувањето со
(3)11~20 предмети 20% попуст на сите превозот и ракувањето со
(4) 20 или повеќе предмети,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Ние нудиме се комбинираат превозот што ќе го спаси вашиот превозот цена во голема мера за вашиот повеќе купувања. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 12-20 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 7-10 дена) и др.)
ВОЗДУХ(15days)
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Известете нè ако имате намера да конкурираат за иднината аукции и сакаат да се комбинираат превозот.
Контактирајте Со Нас
Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.

Детали

Материјал:
Кристално
Тема:
Санта мраз
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Фенг Шуи
Свеж

Избор на клиенти