.

.

New
1000g ПАДНА ПОЛИРАН PREHNITE -НЕКОИ W/ EPIDOTE - КРИСТАЛ КАМЕН МИНЕРАЛИ

1000g ПАДНА ПОЛИРАН PREHNITE -НЕКОИ W/ EPIDOTE - КРИСТАЛ КАМЕН МИНЕРАЛИ

DEN 1727.52

Стока
Достапно.


Б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Combimed превозот
Комбинираат Превозот Попуст : (Купи повеќе Спаси повеќе)
(1)2~5 предмети 10% попуст на сите превозот и ракувањето со
(2) 6~10 предмети 15% попуст на сите превозот и ракувањето со
(3)11~20 предмети 20% попуст на сите превозот и ракувањето со
(4) 20 или повеќе предмети,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Ние нудиме се комбинираат превозот што ќе го спаси вашиот превозот цена во голема мера за вашиот повеќе купувања.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Alipay
Rerurns
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Парите Назад
· Се врати превозот платени од страна на : Купувачот. Ве молиме барање фактура од нас пред да се изврши плаќање. Известете нè ако имате намера да конкурираат за иднината аукции и сакаат да се комбинираат превозот.
За нас
Таа е обезбедена со вашиот informationwill не се дадени, продава, изнајмува или ни е позајмена да ја било која трета страна. По приемот на вашето барање, ние ќе ви испратиме фактура вклучувајќи ги и сите на вашиот неплатени предмети.
Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 12-20 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 7-10 дена) и др. Овие трошоци се на купувачот одговорност.)
ВОЗДУХ(15days)
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Материјал:
Кристално
Тема:
Санта мраз
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Фенг Шуи
Свеж

Избор на клиенти