.

.

New
155g Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Од Мадагаскар LA1041

155g Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Од Мадагаскар LA1041

DEN 1151.04

Стока
Достапно.


Материјал : Природни Labradorite
Големина : 77mm*59mm
Тежина : 155g

Детали

Бренд Име:
RongDe Накит
Свеж

Избор на клиенти