.

.

New
115g Природни labradorite КВАРЦЕН КРИСТАЛ Груба Полиран од Мадагаскар LA1055

115g Природни labradorite КВАРЦЕН КРИСТАЛ Груба Полиран од Мадагаскар LA1055

DEN 1007.04

Стока
Достапно.

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >60 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >80 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.7% Наплата
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука.
Материјал : Природни Labradorite
Големина : 66mm*44mm
Тежина : 115g
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Детали

Тема:
Маскота
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Свеж

Избор на клиенти