.

.

New
6 Двострано Призмата На Стилот Јасно Природните Smokey Citrine Двојно Прекинат Точка Големи 3 Инчен Стапче

6 Двострано Призмата На Стилот Јасно Природните Smokey Citrine Двојно Прекинат Точка Големи 3 Инчен Стапче

DEN 959.52

Стока
Достапно.


6 Двострано Призмата На Стилот Јасно Природните Smokey Citrine Двојно Прекинат Точка Големи 3 Инчен Стапче
Природни Земјата минирани јасна светлина Citrine Кварцен Камен Кристал масажа стапче
Експерт за Сечење 6 аспекти добар квалитет, не стојат потребно
Природни вистински smoky кварц со типична содржини
Камења биле натопени со вода за да се покажат својот потенцијал!
Секој примерок е уникатен и што ќе добијат оние слични на сликата шоу

Детали

Материјал:
Кристално
Тема:
Санта мраз
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Фенг Шуи
Свеж

Избор на клиенти