.

.

New
ВРВОТ!! ПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО СЕ ЗГОЛЕМИ КВАРЦЕН КРИСТАЛ СРЦЕТО ЛЕКУВАЊЕ

ВРВОТ!! ПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО СЕ ЗГОЛЕМИ КВАРЦЕН КРИСТАЛ СРЦЕТО ЛЕКУВАЊЕ

DEN 3786.24

Стока
Достапно.

(Ако сакате да се избере Воздух или Емс превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме да ни ме)
Постои проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се за вас како е можно поскоро, да се решат, ви благодариме
. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $. Можете да ги пратите на нето.
2#јас испраќаат пакетите од кина пост.00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата.
Објектот се Објасни Име ВРВОТ!! 644g ПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО се ЗГОЛЕМИ КВАРЦЕН КРИСТАЛ СРЦЕТО ИСЦЕЛУВАЊЕ Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 600-650g Должина 40-55мм Ширина 15-20mm Hight 35-40mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.
Целиот пакет да НИ треба да бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).

Детали

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
YING ЛАИ
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Свеж

Избор на клиенти