.

.

New
Природни Бел Кристал Druse Кварц Vug Кристал Кластер Nunatak Декорација Чакра Исцелување Реики Камен Колона Точка Зрачење

Природни Бел Кристал Druse Кварц Vug Кристал Кластер Nunatak Декорација Чакра Исцелување Реики Камен Колона Точка Зрачење

DEN 1680.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.


име : Кристално бела Табла
големина : 89x57x42mm
тежина : 215g
функција : Примерок колекција

Детали

Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина
боја:
Бела
Големина:
89x57x42mm
Тежина:
215g
Име:
кристал кластер
Свеж

Избор на клиенти