.

.

New
Автентична природна obsidian груба/авторски кристал камен за продажба

Автентична природна obsidian груба/авторски кристал камен за продажба

DEN 11632.80

Стока
Достапно.


Автентична природна obsidian груба/авторски кристал камен за продажба
Тежина : 10kg(за 1-6pcs)
Ако имате било какво барање, може и ќе ве молиме оставете порака

Детали

Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Кристално
Тема:
Маскота
Бренд Име:
RongDe Накит
Свеж

Избор на клиенти