.

.

New
80g РЕТКИ Виножито боја на ПЛАМЕНОТ АУРА Кварцен Кристал точка кластер Исцелување примероци А2

80g РЕТКИ Виножито боја на ПЛАМЕНОТ АУРА Кварцен Кристал точка кластер Исцелување примероци А2

DEN 431.52

Стока
Достапно.

Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail. Јас сум подготвен да го реши секој проблем со моите клиенти. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 80g Должина 45mm Ширина 35mm Hight 57mm Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.

Детали

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ganyi
Стил:
Народната Уметност
Свеж

Избор на клиенти