.

.

New
5pcs/Многу Универзална Дрвени Стојат Тешко Дрво Направена Застане За Кластер Свет Сфера Топката и Јајце Примерок Дрвени Стојат

5pcs/Многу Универзална Дрвени Стојат Тешко Дрво Направена Застане За Кластер Свет Сфера Топката и Јајце Примерок Дрвени Стојат

DEN 167.52

Стока
Достапно.

5pcs/Многу Универзална Дрвени Стојат Тешко Дрво Направена Застане За Кластер Свет Сфера Топката и Јајце Примерок Дрвени Стојат
име : дрвени стојат
материјал : дрво
големина : 32*10мм
пакет : 5 парче

Детали

Тема:
Маскота
Бренд Име:
jeaxi
Материјал:
Дрво
Стил:
Народната Уметност
Име:
дрвени стојат
Материјал:
Дрвени
Големина:
30*10мм
Стил:
Fengshui
Употреба:
оркестарот
Свеж

Избор на клиенти