.

.

New
Природни аметист nunatak Виолетова nunatak кристал камен pendant 20pcs/многу големо

Природни аметист nunatak Виолетова nunatak кристал камен pendant 20pcs/многу големо

DEN 196.80

Стока
Достапно.

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >60 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >80 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .

Детали

Тема:
Маскота
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Европа
Свеж

Избор на клиенти