.

.

New
155g Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Од Мадагаскар L-279

155g Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Од Мадагаскар L-279

DEN 1919.04

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >60 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >80 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Детали

Тема:
Маскота
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Свеж

Избор на клиенти