.

.

New
1081041 ЛА САН МАРКО КАФЕ МАШИНА за 48mm ГРУПА ГЛАВАТА ФИЛТЕР ТУШ ПЛОЧА / ЕКРАНОТ 48mm

1081041 ЛА САН МАРКО КАФЕ МАШИНА за 48mm ГРУПА ГЛАВАТА ФИЛТЕР ТУШ ПЛОЧА / ЕКРАНОТ 48mm

DEN 470.40

Стока
Достапно.


ДЕЛ БРОЈ : 1081041
ТУШ ФИЛТЕР ЕКРАН ЗА КОТЛИ & КАФЕ МАШИНИ
Оваа фиксна цена на листата е за 1 x Туш Плоча како што е прикажано на сликата подолу.
Само еден дел е обезбеден по купување, слика покажува двете страни за повикување само. Оваа туш плоча е 48mm надворешен дијаметар со 5mm дијаметар дупка во центарот. Ве молиме проверете димензии за да се осигура дека вие сте купување на точни печат за вашата машина.
Дијаметар : 48mm
Дупка со дијаметар : 5.5 мм
Одговара на различни марки и модели на Кафе Машини, вклучувајќи :
ASTORIA-CMA ПОДГОТОВКА ГРУПА ПЛУС 4 ЌЕ AS0401
САН МАРКО ПИЈАЛАК ГРУПА 100 S/E DTC SM0502
САН МАРКО ПИЈАЛАК ГРУПА 100 S/E-PRACT-СПРИНТ SM0402
САН МАРКО ПИЈАЛАК ГРУПА 105 SM0602
САН МАРКО ПИЈАЛАК ГРУПА 85-95 SM0702
САН МАРКО ПИЈАЛАК ГРУПА ПРИРАЧНИК СТАРИОТ МОДЕЛ SM0302
САН МАРКО ПРИРАЧНИК ПИЈАЛАК ГРУПА FCS SM0202
WEGA ПОДГОТОВКА ГРУПА 52 КОНЦЕПТ WE0501
Исто така, погодна замена за следниве ОЕМ дел броеви :
27100001 ASTORIA ЦВА
202011 САН МАРКО
202271 САН МАРКО
WY27100001 WEGA

Детали

Тип:
Кафематот Делови
Свеж

Избор на клиенти