.

.

New
OBR High-End Нерѓосувачки Челик Сјајна Кафе&Чај Лажици Круна Лажичка Кафе Ретро Десерт Лажици Креативни Дијаманти Дизајн

OBR High-End Нерѓосувачки Челик Сјајна Кафе&Чај Лажици Круна Лажичка Кафе Ретро Десерт Лажици Креативни Дијаманти Дизајн

DEN 204.00

Стока
Достапно.


- На Гроздобер стил лажица ќе донесе повеќе уживање на вашиот чај/кафе час. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби.3 CM
- Производот се Вклучени : 1*High-End нерѓосувачки челик Сјајна Кафе&Лажици Чај
Забелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.
• Ако сте ја прими стоката скршени.) во Белешки Дел кога проверете.
Добредојдовте на OBR фабрика продавница,се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство во нашата продавница!!
OBR High-End Нерѓосувачки Челик Сјајна Кафе&Чај Лажици Круна Лажичка Кафе Ретро Десерт Лажици Креативни Дијаманти Дизајн
Производ Параметри :
- Име на производ : High-End нерѓосувачки челик Сјајна Кафе&Лажици Чај
- Производ Во Боја : Злато, Сребро.
• Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.
• Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона.
Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга.
Под $5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот.

Детали

Број На Модел На:
S08HG300475
Бренд Име:
OBR
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
High-End нерѓосувачки челик Сјајна Кафе&Лажици Чај
боја:
Злато и Сребро.
Големина:
12.3cm
Нето тежина:
15g
Производ Функција:
Кралската Круна Дизајн со Дијаманти
детали 1:
Нерѓосувачки Челик Сјајна Кафе&Лажици Чај
детали 2:
Гроздобер Десерт Лажици
детали 3:
Креативни Круна Дизајн
Детали 4:
Ретро стил
Детали 5:
Слободно Drinkware Алатки
Свеж

Избор на клиенти