.

.

New
Електрични ролери кафе печење машини мала големина ја ротирате тип кафе грав печење машина ZF

Електрични ролери кафе печење машини мала големина ја ротирате тип кафе грав печење машина ZF

DEN 3600.00

Стока
Достапно.

Поглед на инсталацијата по завршувањето на печење машина го прави вратилото на моторот центар за
ролери и имајќи во една линија;
4. Вие не треба да плаќаат каков било товар разлика. Ролери имајќи крајот во имајќи седиште;
3.

Детали

Напон (V):
220v
сертификација:
RoHS,EMC,UR,CE,EMF,САШО,УЛ,ГШ,CB,АДС,LFGB
Број На Модел На:
кафе грав roaster
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Z
Моќност (W):
14w
Напон (V):
220v/110v
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
600g
моќност:
14w
Бруто тежина:
2600g
Машина Висина:
20cm
Машина Должина:
38cm
Тапан Дијаметар:
14cm
Тапан Должина:
21cm
Mesh Отворот:
4.5 cm
Свеж

Избор на клиенти