.

.

New
Кафе Roaster Машина за Кафе Roaster/ Asadores ЕИ Кафе/Кафе Грав Печење производител на КАФЕ 3D 300g Домашна Употреба Топол Воздух Кафе Грав Roas

Кафе Roaster Машина за Кафе Roaster/ Asadores ЕИ Кафе/Кафе Грав Печење производител на КАФЕ 3D 300g Домашна Употреба Топол Воздух

DEN 44112.00

Стока
Достапно.

"
Димензии : 38cm X24cm X22cm
Термометар : 0°C-250°C
Забелешки :
Овој производ напон е 220 V само , ве молиме проверете со вашиот локален напон пред да купите. * ве Молиме погледнете го погоре прикачено видео за повеќе детали.
Превозот : Ние брод во светот со Кина Пост Пошта преку Кина Пост.
Политика на враќање : Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со нас.

Детали

Напон (V):
220v
сертификација:
UR,CB,EMF
Моќност (W):
1300
Домување Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
037
Бренд Име:
HQT КАФЕ
сертификација:
CCC
Свеж

Избор на клиенти