.

.

New
Отворено Воена Тактичка Половината Пакет Комунални Платно Половината Пакети Појас Кеси Торбичка Торба Molle Кампување Пешачење Качување Кеси

Отворено Воена Тактичка Половината Пакет Комунални Платно Половината Пакети Појас Кеси Торбичка Торба Molle Кампување Пешачење

DEN 434.00
DEN 595.20

Стока
Достапно.

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.Боја : Црна/Каки/Војска Зелена/ACU/CP Маскирна/DCU 1 X Водоотпорен Платно Воена Спортска Торба Половината Пакет Ранец (без оригиналниот пакет) 1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Со мулти-џеб дизајн, подобро поставени за да се задоволат класификација на забава предмети
5. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние само брод да се потврди цел адреси. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Бренд Име:
ПЛАМЕН КОЊ
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
Yes
Функција:
качување торба
Број На Модел На:
92844
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Половината Пакети
Големина:
Approx 33.5 X 15.5 X 12.5CM
боја:
Црна/Каки/Војска Зелена/ACU/CP Маскирна/DCU
Тежина:
284g
Свеж

Избор на клиенти