.

.

New
Водоотпорен Најлон Тактички Molle Систем Половината Кеси Медицински Воена Прва Помош Најлон Прашка Торбичка Трајни Топла

Водоотпорен Најлон Тактички Molle Систем Половината Кеси Медицински Воена Прва Помош Најлон Прашка Торбичка Трајни Топла

DEN 198.00
DEN 247.68

Стока
Достапно.


Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !
Изградени со Висок квалитет Најлон материјал Molle дизајниран за монтирање за да molle систем вест, ранец и сл Торбичка може да биде целосно отворен, со патент затворање за пристап до прва помош компонента во прв пат. Многу еластични ленти во внатрешноста на торбичка се за одредување и прикачување на вашата прва помош компонента, корисна и удобен. Со мали димензии за лесно носење и живот ленти Ние, исто така, има 5 различни бои. Објектот Тежина : about160g Димензија : 19cm(Должина) x 15cm(Ширина) Материјал : Високо квалитетен водоотпорен материјал Најлон

Детали

Пол:
Мажи
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
CQC
Функција:
Воена Прва Помош
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
Најлон Прашка Торбичка
Материјал:
водоотпорен материјал најлон
Свеж

Избор на клиенти