.

.

New
Градинка за складирање кабинет,пластични складирање кутија,дрвена кутија бебе игра куќа расадник училишта пластични опрема

Градинка за складирање кабинет,пластични складирање кутија,дрвена кутија бебе игра куќа расадник училишта пластични опрема

DEN 11040.00

Стока
Достапно.


Децата маратон ѕид,детска забава опрема,забавен игралиште
Материјал : Инженерство зелена plasti
CE,TUV сертификати
Ве молиме Контактирајте со нас за финалето цени.
Деца игра центар е создаден со страст и увид во тоа како нашата опрема може да помогне детскиот развој.
Зошто да изберете нас :
1. YLW INT'L Забава Опрема Копродукции, Ltd е професионална забава игра опрема производител за 7 години искуство.
2. Имаме разни видови на забава игра опрема , како што се игрите на среќа, забава игралишта, детенце Вози Серија, гумени производи ,детенце играње опрема и други забава опрема. Тие можат да ги задоволат вашите барања.
3. Ние имаме една многу добра репутација од странство клиенти со нашата фирма на систем на квалитет и кориснички ориентирана филозофија.
4. Нашата компанија ви нуди со квалификувани производи од прва класа квалитет, убаво услуга и многу поволни цени, и да понудат итна и детални по-продажбата на услугата да обезбеди нашата долготрајна соработка и пријателство. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу!

Детали

Број На Модел На:
YLW-PT
Возраст:
Дете
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти