.

.

New
YINGTOUMAN 18-заби Против Пролизгување Помине Снег Голема Мраз Gripper За Качување Опрема за Планинарење Практични Зафат Скок Чевли Crampon

YINGTOUMAN 18-заби Против Пролизгување Помине Снег Голема Мраз Gripper За Качување Опрема за Планинарење Практични Зафат Скок

DEN 681.60

Стока
Достапно.


Тежина:за 250g
Материјал:силикон+челик
Капацитет:М 37-42 двор;L 43-47 двор
Боја:како слика видите
Карактеристики & Бенефиции
Со висока цврстина челик заби за агресивни влечење
Стратешка поставеност на шила обезбедува еднаква распределба на тежина за долготрајна удобност и трајност.
Издржливи еластична подигнат обезбедува тесна чекање на вашиот чевли, па дури и на студени температури.
Со fastener лента за да можете да носат повеќе сигурно.
Торбичката вклучени за зачувување на вашите crampons.
Соработува со сите видови на спортски чевли, пешачење чевли, и планина, ракавици, итн.
1、1 пар x отворено crampons

Детали

боја:
M, L
Тип:
Crampons
Бренд Име:
YINGTOUMAN
Свеж

Избор на клиенти