.

.

New
Senring Ветерната турбина се лизга прстен 8 кола/жици контакт 5A капсула со прирабница ОД 22mm

Senring Ветерната турбина се лизга прстен 8 кола/жици контакт 5A капсула со прирабница ОД 22mm

DEN 1609.00
DEN 2011.20

Стока
Достапно.


лизга прстен со прирабница, 8 жици секој 5 A
Спецификации
Кола Номинална Струја Врв Тековната Volt работна брзина Работна Температура Жица Спецификации 8 5 A 10 A 380 VDC/AC 250 RPM 100°C AWG22#
Преглед димензија

Детали

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SENRING
Број На Модел На:
SNF-0805
OD:
22mm
Должина:
40mm
Домување Материјал:
Пластични
моќ кола:
8 жици секој 5A
Свеж

Избор на клиенти