.

.

New
Пинк се Откажам Ознака Печат 500 Парчиња Висат Ознака Стринг Во Облека 18cm Hangtag Кабелот За Облека Висат Ознака

Пинк се Откажам Ознака Печат 500 Парчиња Висат Ознака Стринг Во Облека 18cm Hangtag Кабелот За Облека Висат Ознака

DEN 335.52

Стока
Достапно.

· Должина : 7 инчен · Боја : Розова · Пакување : 500pcs/кеса · Цел : Пластични шкафче со најлон string помеѓу. Безбедна и силна начин да се закачите на ознаки на облека, чанти, чевли појас, багажот, Играчки ,подароци или било која машина делови или каде што се обезбедени потребни ознаки. · Циклуси заклучување трајно да се зацврсти со раце, без посебна алатка е потребно,Откако Заклучен не може да се отвори без сечење тоа. Сите Фотографии се вистински шут!

Детали

Тип На Производ:
Кабли
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
100% Најлон
Должина:
18cm
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност,Водоотпорен
Обликот:
Круг
По завршувањето:
Обложени
Техника:
Извртени
Дијаметар:
1mm
Број На Модел На:
20160011
боја:
pin
Количина:
500 парчиња/многу
користат за:
облека торба чевли чадор ознака
Свеж

Избор на клиенти