.

.

New
бесплатен превозот wholesales кол.1mm златни сребрени облека канапи тема string/висат ознака прашка/облека ознака линија 750 метри многу

бесплатен превозот wholesales кол.1mm златни сребрени облека канапи тема string/висат ознака прашка/облека ознака линија 750

DEN 794.00
DEN 854.40

Стока
Достапно.


бесплатен превозот wholesales кол.1mm златни сребрени облека канапи тема string/ висат ознака прашка/облека ознака линија 750 метри многу
сребрена/светло златна/темно златна 3 бои да се избере
кога ќе ги нарачате ве молиме оставете бојата што сакате таму.

Детали

Тип На Производ:
Кабли
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Должина:
750m
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Обликот:
Круг
Техника:
Плетенка
Број На Модел На:
19
Дијаметар:
1mm
Материјал:
Rayon / Најлон
боја:
сребрена/светло златна/темно златна
Свеж

Избор на клиенти