.

.

New
FEELDO 1PC Радио Стерео Инсталирате Радио Антена Адаптер Кабел за Chevrolet #AM1546

FEELDO 1PC Радио Стерео Инсталирате Радио Антена Адаптер Кабел за Chevrolet AM1546

DEN 93.00
DEN 106.08

Стока
Достапно.

Овој приклучок не може да работи ако имате инсталирано на резервни антена, како и повеќето од оние кои не бараат прилагодување. Состојба : Нова Должина : 28cm Овој Адаптер Одговара на Следните Модели : За BUICK : 2006 - 2007 Луцерка За КАДИЛАК : 2007 Escalade ESV EXT За CHEVROLET : 2007 Лавина 2007 Aveo 2007 Кобалт 2006 - 2007 HHR 2006 - 2007 Impala / Impala, СКОПЈЕ 2006 - 2007 Монте Карло 2007 Silverado 1500 2500 3500 Нови 2007 Приградски 2007 Тахо За CHRYSLER : 2005 - 2007 300 C со и без навигација 2003 - 2007 Pacifica 2002 - 2007 PT Cruiser 2002 - 2006 Sebring Конвертибилна 2003 - 2006 Sebring Купе 2002 - 2006 Sebring Седан 2002 - 2007 Година Градот & Земјата За DODGE : 2007 Калибар 2002 - 2007 Караван 2006 - 2007 Полначот 2002 - 2007 Дакота 2002 - 2007 Durango 2002 - 2004 Година, Смел 2005 - 2007 Магнум со и без Навигација 2002 - 2005 Неонски 2002 - 2007 Ram меморија Пикап со Navigaion и Мега Кабината 2002 Ram меморија Ван 2002 - 2006 Stratus Купе 2002 - 2006 Stratus Седан 2003 - 2005 Viper За ФОРД : 2007 Експедицијата 2006 - 2007 Explorer со и без Audiophile Системи 2007 Петстотини со и без Audiophile Системи 2006 - 2007 Fusion со и без Audiophile Системи 2007 Mustang вклучувајќи Shaker и Shelby изданија За GMC : 2007 Сиера 1500 2500 3500 Подигнување Нови 2007 Yukon 2007 Yukon XL За JEEP : 2006 - 2007 Командант 2002 - 2007 Grand Cherokee 2005 - 2007 Grand Cherokee со Навигација 2002 - 2006 Слобода 1997 - 2006 Година Wrangler За ЛИНКОЛН : 2007 Navigator со една Фабрика за Навигација и База CD6 Радио 2006 Zephyr со и без Audiophile Систем За ЖИВА : 2006 - 2007 Милан со и без Audiophile Систем 2007 Montego со и без Audiophile Систем 2006 - 2007 Mountaineer За МИЦУБИШИ : 2006 - 2007 Рајдер За PONTIAC : 2007 G5
.Опис : Инсталирање на резервни радио? Тогаш ви треба овој дел на овој антенски адаптер се користи за да се прилагодат на фабрика антена крајот на стандардот motorolla машки крајот треба да го приклучиш во вашиот нов резервни радио.

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Име На Модел:
AM1546
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Материјал Тип:
пластика и метал
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Големина:
1
Свеж

Избор на клиенти