.

.

New
WINSGO Автомобил Контрола од страна на Клучните Моќ Прозорец Поблиску Затворање & Отворен За Nissan Nissan Murano 2010-2014

WINSGO Автомобил Контрола од страна на Клучните Моќ Прозорец Поблиску Затворање & Отворен За Nissan Nissan Murano 2010-2014

DEN 1727.52

Стока
Достапно.

Ефективна ovltage на АКК и Заклучување сигнал : >9 V 5. Автоматски отворете го windows кога отклучување на автомобил 3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот e Bay ID. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Пауза на половина пат 4.Треба да се поврзете заклучување и отклучување сигнал жица,не plug and play Испорака Детали за : 1.Ако имате посебни за објектот вредност, ве молиме да направите белешка или да испратите порака до нас.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).12 месеци Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Автоматско затворање на windows еден по еден, кога заклучување на автомобил 2. Статички работат на струјата : 3.Ве молиме бидете сигурни дека вашата возачот вратата имаат копчето за отворени прозорци, ако не воопшто не знаеме, ве молам да ми испрати слики 3. Додатоци доаѓаат со 3-mnth гаранција 4. Повратни информации : Feedback е многу важна за нас.Send item out во рок од 5 работни дена(не вклучувајќи викенд и празници) и од она што превозот превозникот купувачот изберете 2.Статична работа напојување : DC 12 V 2. Ако објектот се влезе во вода, ќе се не гаранција дека 4 .By Кина Пост Воздух Mail ,обично треба 30-50 работни дена да пристигне на купувачот локалните поштата 3.

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
0.5kg
Напон:
12V
Свеж

Избор на клиенти