.

.

New
shhworldsea 1set 3 Pin 3,5 мм женски гориво спреј plug/масло млазницата plug/Гас за Bosch приклучок

shhworldsea 1set 3 Pin 3,5 мм женски гориво спреј plug/масло млазницата plug/Гас за Bosch приклучок

DEN 96.00
DEN 127.20

Стока
Достапно.


shhworldsea 1set 3 Pin 3,5 мм женски гориво спреј plug/масло млазницата plug/Гас за Bosch приклучок
Сликата на женски машки конектор
Сликата на женски конектор за полнач
Сликата на машки конектор
ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Друг производ што ќе може да заинтересирани во

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
3 Pin 3.5 Автомобил
Објектот Тежина:
0.03kg
Специјални Функции:
3 Pin 3.5 Автомобил
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Од Моќ:
.W
Име На Модел:
3 Pin 3.5 Автомобил
Објектот Големина:
3 Pin 3.5 Автомобил
Интерфејс:
3 Pin 3.5 Автомобил
Свеж

Избор на клиенти