.

.

New
shhworldsea 6 Pin автоматско Поврзување вентил масло пумпа plug Автомобил гас вентил plug водоотпорен приклучок за Peugeot за Citroen за ФОЛКСВАГЕН

shhworldsea 6 Pin автоматско Поврзување вентил масло пумпа plug Автомобил гас вентил plug водоотпорен приклучок за Peugeot за

DEN 266.00
DEN 364.80

Стока
Достапно.


shhworldsea 6 Pin автоматско Поврзување вентил масло пумпа plug Автомобил гас вентил plug водоотпорен приклучок за Peugeot за Citroen за "ФОЛКСВАГЕН"

жица Боја : Случајни(Ние не нудиме боја на избор, вашата цел ќе бидат испратени по случаен избор ), но не влијае на користењето функција
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Детали

Боја Име:
1pcs, 2 парчиња, 5pcs, 10pcs, 25pcs, 50pcs, 100pcs
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Водоотпорен
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Име На Модел:
6 pin ЗА Возврат Светлина Plug FO Светилка Штекер FCI Автомобил Сензор Конектор
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
пластични и терминал
Од Моќ:
6 pin ЗА Возврат Светлина Plug FO Светилка Штекер FCI Автомобил Сензор Конектор
Објектот Големина:
6 pin ЗА Возврат Светлина Plug FO Светилка Штекер FCI Автомобил Сензор Конектор
Интерфејс:
wire конектор
Свеж

Избор на клиенти