.

.

New
Бесплатен Превозот Автомобил Автоматски OBD Plug And Play Брзина Lock & Отклучите Уредот Блиц Светлина За Infiniti Q50/Q50L 2009-

Бесплатен Превозот Автомобил Автоматски OBD Plug And Play Брзина Lock & Отклучите Уредот Блиц Светлина За Infiniti Q50/Q50L 2009-

DEN 767.52

Стока
Достапно.

Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Се врати превозот се платени од страна на Купувачот 3. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот e Bay ID. Статички работат на струјата : 3. Отклучување автоматски по мотор запре и исклучување 3. Ако вода оди во јадрото,ние не се земе responsibity за поправка или враќање или надоместок . Флеш Светилки при отворање на вратата на автомобилот, 4. Тоа не ќе заклучите бебе заклучување на Испорака Детали за : 1. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Тоа ќе се заклучува автоматски кога возилото ќе достигне над сса 10 километри/H 2.Send item out во рок од 5 работни дена(не вклучувајќи викенд и празници) и од она што превозот превозникот купувачот изберете 2. Додатоци доаѓаат со 3-mnth гаранција 4. Најдобар Сервис И Гаранција : 1.Ќе ги ажурира следење на број на Aliexpress.Статична работа напојување : DC 12 V 2.Ние не презема одговорност за купувачот земја тарифа или било такса за ракување , како далечински област такса за ракување,и др 5. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Recrycle Заклучување 5.Одговара За Infiniti Q50/Q50 L 2009-2016 кога ќе го поставите цел, ве молиме да ми кажете која година е вашиот автомобил Функција : 1.

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
0.5kg
Напон:
12V
боја:
Црна
Автомобил Направи:
Infiniti Q50/Q50L 2009-2016
Свеж

Избор на клиенти