.

.

New
Оригиналните Приклучок УБС Conector 3,5 мм За Toyota RAV4 EZ Verso Автомобил Радио CD Аудио Медиа Кабел за Податоци Жица

Оригиналните Приклучок УБС Conector 3,5 мм За Toyota RAV4 EZ Verso Автомобил Радио CD Аудио Медиа Кабел за Податоци Жица

DEN 758.00
DEN 948.00

Стока
Достапно.

[ Купувачот Известување ] 1) сад купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели)! 2) руската Федерација купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели)! 3) Велика Британија, Франција, Германија, Itay и Шпанија купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели), нема потреба да се плати било обичај данок ! Германија купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начин, ве молиме да снабдување вашето AVT или EORI број. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. O Кутија Адреса, или пост пакет е веројатно вратени од страна на вашиот локалните поштата. 4) Middel Исток земји купувачи, ве молиме мора да остави P. 6) Ние не брод на било која APO/FPO адреси. Може да биде надворешен USB диск или голем капацитет на хард дискот, исто така, може да се даде стандарден USB уреди како што се мобилен телефон камера играч. 5) Бразил купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начини, мора да снабдување вашето даночен број ДДВ или CPF.

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
Liandlee
Име На Модел:
USB-20
Од Моќ:
1W
Напон:
12V
Специјални Функции:
Адаптер
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Големина:
L=100 CM
Автомобил Направи:
За Toyota RAV4 EZ Verso
Свеж

Избор на клиенти