.

.

New
Автомобил Авто Странични Ретровизори Папка Виткање Шири Комплет За Hyundai Veloster Со Електрична Виткање Огледало функцијата+Бесплатен превозот

Автомобил Авто Странични Ретровизори Папка Виткање Шири Комплет За Hyundai Veloster Со Електрична Виткање Огледало функцијата+Бесплатен

DEN 959.52

Стока
Достапно.

Одговара За Hyundai Veloster 1.Send item out во рок од 5 работни дена(не вклучувајќи викенд и празници) и од она што превозот превозникот купувачот изберете 2.Ќе ги ажурира следење на број на Aliexpress.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2. Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Може да одговара со оригинални електронски систем и anthers безбедна услуга 4.Ние не презема одговорност за купувачот земја тарифа или било такса за ракување , како далечински област такса за ракување,и др 5.Ако имате посебни за објектот вредност, ве молиме да направите белешка или да испратите порака до нас.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција Функција : 1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Статична работа напојување : DC 12 V 2.By Кина Пост Воздух Mail ,обично треба 30-50 работни дена да пристигне на купувачот локалните поштата 3. Ефективна ovltage на АКК и Заклучување сигнал : >9 V Функција : 1. Ако вода оди во јадрото,ние не се земе responsibity за поправка или враќање или надоместок .12 месеци Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Треба да се поврзете 2 жици , заклучување и отклучување сигнал жица Испорака Детали за : 1.

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
0.5kg
Напон:
12V
Свеж

Избор на клиенти