.

.

New
Фотоелектрически switch Близина switch оптички Влакна сензор E32-TC200

Фотоелектрически switch Близина switch оптички Влакна сензор E32-TC200

DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Ако повеќе од 7 дена или тоа се користи,тогаш НЕМА да ИМА НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики како ќе го потврди редот на aliexpress!
.Ако има било какви прашања, ние ќе ве контактираме во време. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да го испрати назад од денот сте го добиле.Понекогаш, неколку дена може да биде продолжен за царинските или времето. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,итн. Ве молиме внимателно да го потврдите вашиот превозот адреса, пред да можеме испорака. Обично стоките ќе бидат испратени до вас во времето. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги реши сите ваши прашања додека сте задоволни.

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
LARATH
Свеж

Избор на клиенти