.

.

New
LEEWA ОЕМ Посебни Двојна FAKRA АНТЕНСКИ Адаптер за Радио Антена За Фолксваген RNS510/RCD510/310/Jetta/Голф/MK5/MK6/Passat B6/B7/Tiguan

LEEWA ОЕМ Посебни Двојна FAKRA АНТЕНСКИ Адаптер за Радио Антена За Фолксваген RNS510/RCD510/310/Jetta/Голф/MK5/MK6/Passat B6/B7/Tiguan

DEN 161.00
DEN 187.20

Стока
Достапно.


Компатибилност :
Dual Женски FAKRA Радио Стандард Мото Машки Адаптер За Антена "Фолксваген" :
RNS510(MFD3)/RCD510/310/Jetta/Голф/MK5/MK6/Passat B6/B7/Tiguan
Lenght : 36mm

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
0.03kg
Бренд Име:
LEEWA
Од Моќ:
-
Напон:
12V
Објектот Големина:
-
Име На Модел:
CA2255
Специјални Функции:
Автомобил Аудио Жица Темперамент
Материјал Тип:
-
Свеж

Избор на клиенти