.

.

New
FEELDO 10M Автомобил РКА Обратен Камера за Видео Кабел Со Spcial Обратен/Backup Откривање на Жица #4544

FEELDO 10M Автомобил РКА Обратен Камера за Видео Кабел Со Spcial Обратен/Backup Откривање на Жица 4544

DEN 306.00
DEN 348.00

Стока
Достапно.

10 метри РКА машки да машки конектор addapter.Се користи за Обратен Камера за видео влез на DVD,и да се избегне за да го насочите Обратен Камера Откривање на Жица.

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
FD-4544
Специјални Функции:
Откривање На Жица.
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
-
Објектот Големина:
10m
Интерфејс:
РКА
Свеж

Избор на клиенти