.

.

New
120mm Монтирани Алуминиум Триаголник Кабинет Шкафот Кујна Вратата Фиока Индустриски Повлекува Справува со Pack of 4

120mm Монтирани Алуминиум Триаголник Кабинет Шкафот Кујна Вратата Фиока Индустриски Повлекува Справува со Pack of 4

DEN 560.00
DEN 602.40

Стока
Достапно.


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Работи како кабинет хардвер, мебел / фиока / гардероба / индустриска опрема повлече справи.
Дизајнирана е во модерен стил, таписерии и мазни
Атрактивни и доброто изглед апелира до различни вкусови
Едноставно, но елегантен кабинет се справи со не е лесно да се инсталира и користи.
Ергономски дизајнирана рачка повлече ќе се вклопуваат совршено за вашиот кабинет, фиока, гардероба, шкафот и повеќе.
Спецификација :
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Црна
Одговара За : Индустриска опрема, мебел
Планината Дупка Diatance : 120mm(Центар до Центар)
Димензија : 139 x 23 x 39mm/5.47 x 0.91 x 1.54"(L x W x H)
Тежина : 290g
Пакетот Вклучува :
4 x Алуминиум Повлече Рачка

Детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
GH0454
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
120mm
Материјал:
Алуминиум легура
Свеж

Избор на клиенти