.

.

New
Топла 1pcs Креативен Дизајн 30мм K9 Кристал Меур се Соочува со Топката Копчиња Мебел фиока шкафот салон Во Хром се Повлече Рачка

Топла 1pcs Креативен Дизајн 30мм K9 Кристал Меур се Соочува со Топката Копчиња Мебел фиока шкафот салон Во Хром се Повлече Рачка

DEN 114.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. Карактеристики : Материјал : Кристал+Цинк Легура Боја : 10 бои Кристал дијаметар : прибл 3.0 cm База дијаметар : прибл 2.0 см Висина : околу 4.0 cm Многу малку се справува постојат 1mm грешка Пакет се вклучени : 1 x Кристал knob 1 x 25мм Завртка (други додатоци не се вклучени)

Детали

боја:
Транспарентна
Тип:
Мебел Справи & Knob
Материјал:
кристално стакло
Број На Модел На:
YZ-2011
Бренд Име:
YNIZHURE
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
Кристал+цинк легура
боја:
10 бои
Кристал Дијаметар:
околу 3.0 cm
База Дијаметар:
Околу 2.0 cm
Висина:
околу 4.0 cm
толеранција опсегот:
1mm
Свеж

Избор на клиенти