.

.

New
8PCS Месинг Вино Кабинет Гардероба Копчиња Фиока Мебел Шкафот Кујната Кабинет Вратата Повлекува Рачки и Копчиња JF1403

8PCS Месинг Вино Кабинет Гардероба Копчиња Фиока Мебел Шкафот Кујната Кабинет Вратата Повлекува Рачки и Копчиња JF1403

DEN 3476.00
DEN 5697.60

Стока
Достапно.

: )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.
Ве молиме овозможи 1~3мм за отстапување на мерни податоци. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако во 14 дена,може да се врати или размена.8 PCS Месинг Вино Кабинет Гардероба Копчиња Фиока Мебел Шкафот Кујната Кабинет Вратата Повлекува Рачки и Копчиња JF1403 Параметри :
Предмет Тип : Мебел Рачки
Материјал : Месинг
Боја : Како На Сликата Покажува
Дупка Растојание : 128mm/96mm/Една Дупка
Површина Заврши : Electroplating & Полирање
Завртка Lenghth : За 25mm
Јас, исто така имаат 22mm должина завртки, ве молиме да не информирате ако ви треба 22mm завртки, во спротивно јас ќе го испратам 25мм завртки за вас.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.

Детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
JF1403-40
Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Теренот-ред Спецификации:
0/64/96/128mm
Свеж

Избор на клиенти