.

.

New
2018 Кујна се Справува Кабинет Копчиња Knob 10pcs 100*14mm Антички Накит Кутија Ретро Цврсти Легури се Справи со Складирање Гроздобер Дрвени Вино

2018 Кујна се Справува Кабинет Копчиња Knob 10pcs 100*14mm Антички Накит Кутија Ретро Цврсти Легури се Справи со Складирање Гроздобер

DEN 422.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.


Напомена :
На светлосни ефекти боја разликата е нормално
Големина грешка +-1cm е нормално
Плаќање
Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) . Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Испорака
1. Производи ќе бидат испорачани во 1-7days (според количината на вашите нарачки) откако ќе се направи исплата.
2. Превозот време : Кина пост : 15-60days, ако превозот одлагање ќе треба за 90 дена; ЕМС : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-10 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена.
3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблеми и купувачот треба да се одговорни за друга земја царинската проблем.
Враќање/Поврат
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба.
Повратни информации
1. Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации , а потоа ќе бидат нашите вредни клиенти и добивање на нашиот преференцијални политики.
2. Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, ние сме подготвени да ги реши проблемите и да живеат до вашето задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка.

Детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
B172
Бренд Име:
YNIZHURE
Материјал:
Метал
Теренот-ред Спецификации:
Инсталација
Име на производ:
античкиот рачка
Големина:
100*14mm
Свеж

Избор на клиенти