.

.

New
24pcs многу бесплатен превозот домот relievo порцелански фиока рачки

24pcs многу бесплатен превозот домот relievo порцелански фиока рачки

DEN 3283.00
DEN 3456.00

Стока
Достапно.

Ви благодарам многу за вашата соработка. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн - Најдобри декоративни хардвер-Професионални колекција!
Тип : домот relievo порцелански фиока рачки Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 206 BSN Дијаметар : L125mm H30mm CC76mm Боја : Порцелански океанот сина и никел бранеа
Убаво Океанот син порцелан домот relievo кабинет рачка
Спакувана во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа . : )
Гаранција :
Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена.
24pcs за еден внатрешен кутија.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молам само да се чувствуваат слободни да Контакт со мене!
За рефус со цел, ве молиме контактирајте со мене директно за најдобрите понуди!.
240pcs за еден картон.
Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк.
Услови на Плаќање :
Сега прифаќање Alipay; Alipay prefered!
Повратни информации :
Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот.
Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас .
Услови на Испорака : Ние не си одговорен за сопствени полнење и било увоз доход.

Детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Руралните
Материјал:
Керамички
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
206BSN
Теренот-ред Спецификации:
76mm
боја:
Порцелански океанот сина и никел бранеа
Место на Потекло:
Тајван
Дијаметар:
L125mm H30mm CC76mm
Број На Модел На:
206BSN
Тип:
порцелански фиока рачки
Свеж

Избор на клиенти