.

.

New
96mm кујната кабинет се справува со црна цинк легура фиока салон шкафот гардероба мебел рачки на вратите повлекува копчиња модерна едноставна

96mm кујната кабинет се справува со црна цинк легура фиока салон шкафот гардероба мебел рачки на вратите повлекува копчиња модерна

DEN 2496.00

Стока
Достапно.

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко. : LS133
Материјал : цинк легура
Завршувањето на : црна
Големина на :
Должина : 110mm hight : 25mm
дупка простор : 96mm
Завртки : М4*22mm*2 парчиња со 1pcs рачка
Фотографии Покажуваат :
Пакет : 1pc/ЈП торба со 22mm екипажот - 10pc/ голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена. Ви благодарам многу за вашата соработка. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас.
П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Стил:
Модерна
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
LS133
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти