.

.

New
Салон Копчиња Фиока Knob Повлекува Справува Со Црно Бела Керамички Кабинет Вратата Knob Гроздобер Оков За Мебел, Ретро Порцелански Рачки

Салон Копчиња Фиока Knob Повлекува Справува Со Црно Бела Керамички Кабинет Вратата Knob Гроздобер Оков За Мебел, Ретро Порцелански

DEN 168.00

Стока
Достапно.


Салон Копчиња Фиока Knob Повлекува Рачки / Црно Бела Керамички Кабинет Копчиња / Вратата Knob Гроздобер Оков За Мебел, Ретро Порцелански Рачки
Цената е за едно парче. 5 стилови за да изберете од.
Материјал : цинк легура и керамички
Боја : бело / црна
Мерења :
A -
Кол : 1.06" (27 мм)
Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)
Б -
Кол : 1.25" (32 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)
C -
Кол : 1.3" (33 мм)
Кога се инсталира на knob боди : 1.1" (28 мм)
D -
Кол : 1.5" (38 mm)
Кога се инсталира на knob боди : 1.3" (34 mm)
E -
Должина : 1 1/2" (40mm)
Ширина : 1.1" (28mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.2" (31mm)
1 Завртка вклучени. Должина 1" (25мм).

Детали

боја:
A, B, C, D, E
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
332
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Свеж

Избор на клиенти