.

.

New
Дувачкиот Гроздобер Ретро Цвет се Справи со Табот Фиока Кабинет Накит Кутија Декоративни DIY оков за Мебел,105*45*6mm

Дувачкиот Гроздобер Ретро Цвет се Справи со Табот Фиока Кабинет Накит Кутија Декоративни DIY оков за Мебел,105*45*6mm

DEN 349.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Жолта, Бронза
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
105*45*6mm
Теренот-ред Спецификации:
84mm
боја:
Бронза Тон;Жолта
Прстен Големина:
105*45*6mm
Материјал:
Дувачкиот
Свеж

Избор на клиенти