.

.

New
KAK 10pcs/Број 3.6X2.6CM Голема Големина Природни Дрвени Кабинет Фиока Гардероба Вратата Knob се Повлече Справи со Хардвер Обичен Круг Рачка

KAK 10pcs/Број 3.6X2.6CM Голема Големина Природни Дрвени Кабинет Фиока Гардероба Вратата Knob се Повлече Справи со Хардвер Обичен

DEN 177.00
DEN 295.20

Стока
Достапно.


Карактеристики : Едноставен и едноставен дизајн Сосема НОВ и висок квалитет. Издржливи Инсталација Погодност Погоден за повеќето од кабинетот,фиока,гардероба ве Молиме да се разбере дека сите дрвени копчиња се направени од природни дрво на површината на зрно може да биде различен
Спецификации : Боја : Дрво База кол. : 2.6 cm/ 1.02" Вкупна Висина : 2.6 cm/ 1.02" Лице кол. : 3.6 cm / 1.42 " Материјал : Дрвени knob и челик завртка Пакет Вклучуваат : 10 x се справува со појавување на завртки

Детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
Број На Модел На:
KAK-88012
Материјал:
Дрвени
Бренд Име:
kak
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
Singe Дупка
Големина:
3.6*2.6cm
боја:
Дрвени
дупка:
4mm
Свеж

Избор на клиенти