.

.

New
34mm Деца Romm Керамички Кабинет Копчиња Класичен Точка Фиока Вади Шкафот Вратата Гардероба Повлече Справи со Мебел Копчиња

34mm Деца Romm Керамички Кабинет Копчиња Класичен Точка Фиока Вади Шкафот Вратата Гардероба Повлече Справи со Мебел Копчиња

DEN 604.80

Стока
Достапно.

Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек .
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Материјал : Керамички+Цинк легура Дијаметар 34mm, висина 38mm 7 бои за да го изберете. Ви благодариме
Објектот Слики
Плаќање
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. бела сина, зелена црвено жолта портокалова и црна ве Молиме да ни оставите порака, и кажете ни на бои треба Ако не пораката, ние ќе ги испратите во случаен избор. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш. (Освен некои земји)
2.

Детали

DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Керамички
Стил:
Европски
Број На Модел На:
керамички копчиња
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
додаток:
со завртки
Материјал:
Керамички+Цинк Легура
Дијаметар:
34mm
Висина:
38mm
Свеж

Избор на клиенти