.

.

New
64mm злато фиока кабинет повлекува knob 96mm бронза антички бакар салон се справува гроздобер стил несигурна прстени мебел рачки 2.5

64mm злато фиока кабинет повлекува knob 96mm бронза антички бакар салон се справува гроздобер стил несигурна прстени мебел рачки

DEN 2189.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.


Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Точка Бр : JS9664 GBA
Материјал : Цинк Легура
Завршувањето на : злато, бронза антички бакар
Големина на :
64mm Рачки
Должина : 93mm
Ширина : 34mm
Heigh : 16mm
Дупка простор : 64mm(2.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина.
4) По продажба на услуги
1.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.5")
96mm рачки
Должина : 125mm Ширина : 43mm Heigh : 16mm Дупка простор : 96mm
Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачки
Фотографии Покажуваат :
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години.

Детали

боја:
64mm бронза, 64mm антички бакар, 64mm злато, 96mm бронза, 96mm антички бакар, злато 96mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
JS6496GBA
Теренот-ред Спецификации:
64mm(2.5) 96mm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
злато, бронза антички бакар
Свеж

Избор на клиенти