.

.

New
20PC/МНОГУ Мебел Кујна Хардвер Кабинет Вратата Knob Цинк Легура +K9 Кристал(Ширина: 23.5 mm Висок: 24mm)

20PC/МНОГУ Мебел Кујна Хардвер Кабинет Вратата Knob Цинк Легура +K9 Кристал(Ширина: 23.5 mm Висок: 24mm)

DEN 2496.00

Стока
Достапно.

Тип : Рачки на вратите Бренд Име : UNILOCKS DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : R6051 Тип : Кабинет Knob Материјал : Цинк Легура +K9 Кристал Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Ширина : 23.5 mm Висок : 24 мм is_customized : Да

Детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
R6051
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
Цинк Легура +K9 Кристално
Свеж

Избор на клиенти